Sprzęt

Oferujemy kajaki firmy Aquarius Pro Tour 430 oraz Aquarius Pro Tour 470.

Nasze kajaki są bezpieczne, wyposażone w komfortowe fotele ze składanym oparciem, z możliwością zamontowania dodatkowego siedziska dla dziecka.

kajaki wda, kajaki borsk, kajaki bąk,kajaki rumcajsa, spływy kaszuby, kajaki kaszuby,  Kajaki Borsk, Kajaki Bąk, Kajaki Kaszuby, Kajaki Czarna Woda, wypożyczalnia kajaków Bąk, wypożyczalnia kajaków  Karsin, wynajem kajaków Bąk , wynajem kajaków kaszuby, wypozyczalnia kajaków kaszuby,  spływy kajakowe kaszuby

KAJAK PRO TOUR 430

Najnowszy model polietylenowy marki Aquarius. Jest to kajak polietylenowy, dwuosobowy z dodatkowym miejscem dla dziecka. Pro tour 430 HV łączy w sobie zalety takie jak: bardzo dobre trzymanie kursu, duża stabilność, duża wygoda dla dwóch dorosłych kajakarzy i dziecka, nowatorski design „MADE IN SWEDEN”. Pro Tour 430 posiada z tyłu otwarty luk bagażowy. Posiada z tyłu otwarty luk bagażowy, do którego posiadamy beczki zabezpieczające. Jest to doskonały wybór również dla osób, które lubią pływać samotnie.

KAJAK PRO TOUR 470

Kajak Pro Tour 470 jest skierowany głównie do osób ceniących sobie wygodę, stabilność i wytrzymałość.  Spora ładowność, jaką charakteryzuje się Pro Tour 470, wraz z trzecim, opcjonalnym, miejscem dla dziecka, powodują, że kajak ten szczególnie upodobały sobie rodziny. Linki bagażowe, oraz wodoszczelna, 90 litrowa komora, pozwolą zabrać ze sobą wszystko, co jest niezbędne, by spływ był udany.

KAMIZELKI AQUARIUS

Uniwersalny model o sportowym wyglądzie. W dobrym dopasowaniu pomogą paski na boczkach i ramionach. Po wewnętrznej stronie na piersi znajduje się mała, przydatna kieszonka (np. na klucze). Nasze kamizelki posiadają wszystkie wymagane certyfikaty – są w pełni bezpieczne dla użytkowników.

WIOSŁA

Model SWISS ALU jest uniwersalnym wiosłem kajakowym. Zaletą wiosła jest jego prostota i wytrzymałość piór. Wiosła Swiss Alu mają drążek z aluminium oraz pióra z mocnego fibrylionu. Dodatkowo miejsca uchwytu na drążku są powlekane antypoślizgową folią.

BECZKI ZABEZPIECZAJĄCE

Najlepsze rozwiązanie do przetrzymywania najdelikatniejszych rzeczy, w odróżnieniu od typowych worków wodoszczelnych beczka jest sztywna i chroni przechowywane rzeczy od zgnieceń – np. lustrzanka. Beczka wodoszczelna jest wykonana z mocnego polietylenu. Beczka nadaje się do przechowywania żywności.